bulrog-crs-oto-kiralama-sistemi

7/24 Çalışan Online Rent a Car Sistemi

Demoları İnceleyinOkumaya Devam Edin
bulrog-crs-arac-kiralama-sistemi-nihai-cozum-02

Siteniz üzerinden anında ödeme alın

PayPal entegrasyonu ile web siteniz üzerinden dünyanın her yerinden anında ödeme alabileceksiniz. Online ödeme alabilen bir rent a car sistemi ile hayatınız kolaylaşacak.

bulrog-crs-arac-kiralama-sistemi-paypal-odeme-01
bulrog-crs-arac-kiralama-sistemi-dil-destegi-01

Yabancı dil desteğiyle tüm dünyaya açılın

Yalnızca Türkçe değil, İngilizce, Fransızca, Almanca ve Rusça gibi Türkiye’nin turist aldığı tüm ülkelerin dillerinde bir siteye sahip olun. Bulrog CRS Rent a Car Sistemi ile tüm dünyaya açılın.

Cepten rezervasyon alın

Bulrog CRS Oto Kiralama Sistemi’nin mobil uyumlu tasarımı ile tüm akıllı cep telefonlarından rezervasyon alabileceksiniz. Hem müşterileriniz, hem siz rahat edeceksiniz.

bulrog-crs-arac-kiralama-sistemi-mobil-uyum-01
bulrog-crs-arac-kiralama-sistemi-fiyat-yoneticisi-01

Fiyatları yönetmek çok kolay

Özel günlere, bayramlara, yaz sezonuna, yani kısacası istediğiniz her tarih aralığına özgün fiyatları bir kerede ve aylar önceden belirleyebileceksiniz. Ayrıca indirim kampanyaları düzenlemek de bir tık kadar ötenizde!

Google Haritalar’a entegre sistem

Müşterileriniz, transfer veya araç rezervasyonu yaparken Google Haritalar’da alış/varış noktalarını görebilecek, rezervasyon yapıldığında eposta adresine harita bilgileri otomatik olarak gidecek!

bulrog-crs-arac-kiralama-sistemi-google-harita-01
bulrog-crs-arac-kiralama-sistemi-ziyaretci-raporu-01

Ziyaretçilerinizi takip edin

Google Analytics entegrasyonu ile ziyaretçilerin sitenize nereden geldiğinden hangi sayfaları gezdiğine kadar kadar tüm detaylı bilgileri görebileceksiniz. Bulrog CRS Rent a Car Sistemi sayesinde tüm bu raporları sitenizin yönetim panelinden görebileceksiniz.

Bulrog CRS Sistemini kullanan firmalardan bazıları

[TS_VCSC_Lightbox_Gallery content_images=”2548,2549,2550,2551,2878,2879″ thumbnail_position=”0″ lightbox_effect=”swipe” lightbox_backlight=”hideit”][/TS_VCSC_Lightbox_Gallery]

İlginizi Çekebildik Mi?

Daha Fazla Bilgi İçin Hemen Bizi Arayın!

0232 244 48 97

veya