Google AdWords İnternet Reklamları

Google AdWords uzmanlarımızın hazırladığı kampanya stratejileri sayesinde hedef kitlenize, doğru zamanda, doğru platform üzerinden ulaşın. Sürekli kazanın…

Bizimle Çalışın!

Google reklamlarını denediniz mi?

Google AdWords reklamları, şirket kârlılığınızı katlayarak artırabilir

Kontrol Sizde

İstediğiniz bütçeyi siz belirleyin, dilediğiniz kampanyaya dilediğiniz zaman müdahale edebilin.

Odaklı Reklam

Ülke ve şehir bazlı reklamlarla sadece hedef kitlenize odaklanan reklamlara sahip olun.

Tıklama Başı Ücret

Sadece reklamınıza tıklandığında ücret ödeyin, tıklanmadan gösterilen reklamlarınız bedavaya gelsin!

İnternet Reklamcılığı Nasıl İşliyor?

Keşif & Strateji

Eğer müşterinin internet reklamcılığı geçmişi varsa ilgili istatistikler ve işletmenin hedefleri toplanır. Bu hedeflere dayalı olarak AdWords için kullanılacak kelimelerin analizine ve rekabet durumuna göre fırsatlar ve riskler ortaya konur. Elde edilen bulgular ışığında bütçe planlaması ve kampanya stratejileri belirlenir.

Açılış Sayfası ve Kampanya Kurulumu

Anahtar kelime analizi sırasında belirlenen hedef kelimeleri yansıtan içeriğe sahip bir açılış sayfası ayarlanmalı ve kampanyamıza uygun hale getirilmelidir. Bu aşamada müşteri ile beraber hareket etmek daha sağlıklıdır. Aynı zamanda stratejimize uygun olarak teknik düzenlemeler de yapmak gerekebilir.

Reklam Optimizasyonu

Açılan reklam kampanyasının performansı sürekli takip edilir. Kısa zaman aralıklarında tıklama başı maliyet, reklam metinleri, açılış sayfası değişiklikleri yapılarak performans artırılmaya çalışılır. Haftalık veya iki haftalık olarak zamanla tanımlanan trende göre de kampanya genelinde değişikliklere gidilir.

Analiz ve Raporlama

Keşif sürecini gerektiği gibi tamamlayabilmek için, gerekli tüm bilgilerle birlikte müşterinin geri dönüşleri ile işletme hedeflerinin karşılanıp karşılanmadığı aylık raporlama ile tanımlanır. Her 3 ayda bir elde edilen sonuçlara göre kampanya kapsamlı olarak gözden geçirilir ve proje planında ayarlamalar yapılır.

KALİTE VE GÜVEN Mİ ARIYORSUNUZ?

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için