Marka Kimliği İçin İlk Adım:
Logo Tasarımı

Markanızın kültürüne uyarlanmış profesyonel logo tasarımları, temel değerlerinizi ve sizi rakiplerinizden farklı kılan özelliklerinizi taşımalıdır. Benzersiz marka kimlikleri oluşturmak için stratejik bir yaklaşım yakaladık.

Logo Tasarımının Faydaları Nelerdir?

Markanızın Güncellenmesi

Her şirket zamanla trend ve tarzda değişiklikler yaşar. Bu şirketin logosu, tarih boyunca nasıl bir evrim geçirdiğini en açık şekilde gösterir. Sonuç olarak, tüm markaların logolarını güncellemeyi ve yeniden tasarlamayı düşünmeleri gerekir. Tasarımcılarımız markanıza yenilenmiş bir görünüm ve his verebilir.

Yeniden Tasarla Markalaş

Logonuzu yeniden tasarlarsanız, doğal olarak işinizi yeniden markalaştırırsınız. Güncellenmiş bir logo, şirketiniz hakkında eski logonuzun yapamadığı bir çok şeyi söyleyebilir. Logonuz markanızın temel kimliğidir ve genel görünümünüzü geliştirirken şirketinizin özünü korumak için sizinle işbirliği yaparız.

Marka Büyümesini Geliştirme

İşletmenizin hak ettiğini düşündüğünüz dönüşüm oranları görmüyorsanız, logonuz kadar basit bir şeyi şirketinizin ihtiyaç duyduğu şey olarak değiştirebilirsiniz. Mevcut müşterilerle marka bilinirliğini artıran ve potansiyel müşterilerin ilgisini çekecek bir logo oluşturmak için çalışacağız.

Logo Tasarımı’nın Aşamaları

Logo tasarımının başarılı olması için aşağıdaki sürecin gerekli olduğuna inanıyoruz.

Keşif

İşletmeniz için logo tasarımı, keşif aşamasından başlar. Bu aşamada tasarımcılar bir kaç çeşit tasarım göstererek stil olarak sizin neyi sevip neyi sevmediğinizi anlamaya çalışırlar. Daha sonra bahsi geçen kelimelerden bir kelime bulutu oluşturarak, logo tasarımına ilham verecek olan kelimeler arasında bağlantı kurmaya çalışırlar.

Taslak Çizimler & İç Değerlendirme

Tasarımcılar, tasarımın temsil etmek istediğini sembolize eden çizimleri hazırlar. İlk tasarım turu tamamlandığında tasarım ekibimiz, çıkan sonuçları değerlendirmek üzere tüm ekibe gösterir ve keşif aşamasında elde edilen sonuçların kullanılarak yüksek standartlarda logolar elde edildiğinden emin olunur.

Müşteri Sunumu

Tasarımcılarımız sizin için seçilen 3 ila 5 logoyu hem beyaz üstünde hem de siyah üstünde görünecek şekilde alt alta dizer ve sunuma hazırlar. Tarafınızdan incelendikten sonra tekrar çizim aşamasına dönerek, sizden gelen yorumlara göre tekrar çalışmaya başlarız.

Renklendirme

Favori logonuzu seçtikten sonra, markanızın iletişim kurmasını istediği mesajlaşma hakkında dikkatlice düşünüyor ve bu duygularla uyumlu renkleri belirleyip test ediyoruz.

Logo’nun Son Hali

Ekibimiz sizinle birlikte usanmadan, yorulmadan çalışacak ve ihtiyaçlarınızın tamamını karşılamaya çalışacak ve nihai logonuz, markanızın temsil etmeye çalıştığı her şeyin mükemmel bir sunumu olarak hizmet edecektir.

Pazarlama Materyalleri:
Tasarım ve Baskı

Pazarlama materyalleri; kartvizit, el ilanı, katalog, cepli dosya, antetli kağıt, zarf, fatura vd. Önemli bir toplantı yaptıktan sonra sizden geriye kalan tek şey baskı pazarlama materyallerinizdir. O yüzden bu materyallerin testi geçtiğinden emin olmalısınız.

Etkin Baskı Tasarımı ile Markanızı Öne Çıkarın

Yetenekli grafik tasarım ekibimiz,  marka hedeflerinize uygun baskı materyallerini geniş bir yelpazede tasarlayabilir.

Stratejik Hikaye Sunumu

Tasarım, hem görselliği ön plana alan hem de duygusal bir deneyimi yaşatan bir olgudur.

Kaliteli baskı tasarımı, kitlenizde bir insan tepkisi uyandırmalı – belirli bir konuyu düşünmeye, öğrenmeye veya hissetmeye başlatmalıdır. Bunun gerçekleşmesi için önemli miktarda grafik tasarım planlamasına ihtiyaç vardır. Teorik ve pratik bilgiyi entegre etmeyi ilke edinmiş profesyonellerden oluşan bir dijital hizmetler ajansı olarak, baskı tasarımınızın hedeflerini anlayabilir ve markanızın hikayesini etkin bir şekilde anlatabilecek tasarımı ortaya koyabiliriz.

Basit ve Etkin Taslak

Karmaşık tasarımlar, algıyı başka yöne çekebilir, kafa karıştırıcı olabilir ve markanızın değer yaratma iddiası ile hedef kitleniz arasında gerçek bir kopukluk oluşturabilir.

Platforma bakılmaksızın, grafik tasarım söz konusu olduğunda basitlik önemlidir. Beyaz alanları etkin kullanan, az ve öz mesaj içeren sarih ve seçkin taslakların hedef kitleye hitap etmesi çok daha kolay ve hızlı olacaktır.

Kullanıcı Dostu İçerik

Detaylı içeriğe sahip baskı tasarımları hazırlarken, büyük yazı bloklarının kullanıcı için yorucu ve sıkıcı olabileceğini ve genellikle yok sayılabileceğini aklınızda tutmanız önemlidir.

İçerikleri resimlerle desteklemek, maddeleme işaretlerini kullanmak ve özü aktaran kısa cümleler kurmak, içeriğinizin okunmasını kolaylaştırır. Yazı tipi veya yazı karakterinin kullanıcılara nasıl göründüğünü göz önünde bulundurmak ve seçiminizin uygun bir boyut ve stile sahip olduğuna dikkat etmek de önemlidir.

Öz Mesajı

Baskı tasarımı müşterilerinizin ürün ya da hizmetlerinizden elde edeceği faydaya odaklanmalı ve girişiminizin temel hedeflerini öne çıkarmalıdır.

Mesajı basit tutmak, onu doğrudan doğruya markanızın değer yaratma iddiası ile ilişkilendirmek kadar önemlidir. İster bir broşür ister bir el ilanı tasarlayın, ortaya koymaya çalıştığınız fayda baskıda net olarak göze çarpmalıdır. Açık bir teşvik olmadan (uzmanlık alanınız, yeteneğiniz ya da kaliteniz), kullanıcı kendi ihtiyaçlarını karşılamak üzere sizi tercih etmeyebilir.

KALİTE VE GÜVEN Mİ ARIYORSUNUZ?

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için