Sosyal Sorumluluk

Bulrog Dijital Hizmetler (Web tasarım ve dijital pazarlama) Stüdyosu, toplumsal kalkınmanın gerçekleşmesinde ana aktörlerden birisi olma hayalinin peşinde, eğitimin kritik öneminin farkında olarak kurumsal sosyal sorumluluğunu eğitime katkı olarak belirlemiştir.

Bilgi çağında yaşadığımız dünyada bilgi rekabet ve büyüme için elzem hale gelmiştir. Öncelikle dünyadaki mevcut bilgi anlaşılarak özümsenmeli ve kendi bilgimizi üreterek mevcut bilginin üzerine koyabilmeliyiz. Günümüzde üretilen bilginin İngilizce ile yayıldığı düşünüldüğünde İngilizce diline hakim olabilmek dünyadaki mevcut bilgiyi kullanabilmek için kritik hale gelmiştir. Bu nedenle, Bulrog Dijital Hizmetler (Web tasarım ve dijital pazarlama) Stüdyosu irtibata geçen idealist İngilizce öğretmenlerinin talebi doğrultusunda ilkogretimingilizce.com sitesini tamamen ücretsiz olarak hazırlayıp yayına alarak topluma karşı olan sosyal sorumluluğunu gerçekleştirmek üzeredir.

Eğitime katkı sağlayabilecek olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Canımızdan aziz bildiğimiz Türkiye’mize fayda sağlaması dileğiyle…