İzmir Web Tasarım Ajansı olarak;

Ölçülebilir sonuçlar, yüksek düzeyde etkileşim ve marka tanınırlığınızı artırmak için stratejik bakış açısıyla oluşturulan şirketinize özel web sitesi tasarımları yapıyoruz. Cazibesi yüksek vitrininizi oluşturduktan sonra hedef kitlenizi bu vitrine yönlendirme çalışmalarını sektör tecrübemiz ve akademik bilgimiz ışığında planlayıp uyguluyoruz. Dijital pazarlama stratejilerimizi de marka hedefleriniz ve hedef kitlenizin spesifik ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilmekte ve uygulanmaktayız.

Etkili bir web sitesi tasarımı…

web tasarım satış

Satışlarınızı artırır

Sektörünüz ne olursa olsun doğru bir web sitesi tasarımı ile müşteri sayınız ve satışlarınız artacaktır.

güvenilirlik

Güvenilirliğinizi artırır

Kaliteli bir web sitesi, marka değerinizi yükseltir ve müşterilerinizin gözünde güvenilir bir firma imajı yaratır.

web tasarım 7 24

7/24 Çalışır

Web siteniz, 7/24 çalışan, uyumayan, maaş veya sigorta istemeyen bir satış personeli gibidir.

Etkili bir web sitesi tasarımı…

Nasıl etkili bir web sitesi tasarlıyoruz?…

Keşif & Strateji ve Bilgi Mimarisi

Her profesyonel web sitesi projesi keşif ve strateji ile başlar. Müşteri ile bir araya gelerek web sitesinden beklentileri, hedefleri belirler, internetteki sektörel rekabeti, güçlü ve zayıf yönleri raporlar, bir strateji oluştururuz. Bu strateji ile örtüşecek şekilde web sitesinde bulunması gereken öğeleri tanımlar, kağıt üzerinde çizer ve gerekli içerikleri toplamaya başlarız.

Yaratıcı Tasarım & Web Geliştirme

Bu kısımda web tasarım ekibi, planlanmış şablon üzerinde, toplanan içeriklerle birlikte müşterinin talep ettiği renk ve düzende tasarımı şekillendirmeye başlar.  Kodlama ekibi de planlanan tasarımın yeteneksel öğelerini oluşturur. Mobilde, tablette ve masaüstünde işlevselliği ve düzeni koruyacak şekilde optimize eder. Müşterinin içeriklere kolayca müdahale edebilmesi için yönetim paneli hazırlıkları da başlar.

Kalite Sağlama & Test Aşaması

Web tasarım ekibinin oluşturulan strateji ve şablona sadık kalarak hazırladığı taslak web sitesi müşterinin beğenisine ve değerlendirmesine sunulur. Müşteriden mobil uyumlu olarak hazırlanan web sitesinin hem mobilden hem de bilgisayardan kullanıcı gözüyle incelemesi istenir. Hem stratejik hem de teknik hatalar bu aşamada listelenir ve düzeltme için web tasarım ekibine iletilir.

Yayına Alma & Optimizasyonlar

Müşteriden gelen düzeltme taleplerini de web tasarım ekibi tamamladıktan sonra site, müşterinin talep ettiği alan adında yayına alınır. Taşıma öncesindeki gibi efektif çalışıp çalışmadığı tekrar kontrol edilir. Bu işlem sonrasında müşterinin talep ettiği eposta hesapları açılır. Sosyal medya sayfaları entegre edilir. Site içi SEO, güvenlik ve performans optimizasyonları da yapılarak dijital pazara güvenilir bir şekilde sunuma hazır hale getirilir.

KALİTE VE GÜVEN Mİ ARIYORSUNUZ?

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için