Karşıyaka Web Tasarım Firması olarak;

Karşıyaka web tasarım firması olarak biz, web sitesi tasarımının sadece ön yüzde görünen birşey olmadığını biliyoruz ve buna göre standartta olması gereken özelliklerin en ucuza yaptığımız işte dahi olacağını garanti ediyoruz.

Üstelik Karşıyaka’ya özel web tasarım hizmetimizlerimizin tümü %40‘a varan oranlarda indirimli!

Yaptığımız Web Sitelerinin Standart Özellikleri

KALİTELİ SUNUCU

 • GÜNCELLEMELER: Websitenizdeki kritik güncellemeleri mail olarak size bildiriyoruz.
 • UZAK YEDEKLEME: Websitenizi hem lokal hem de uzak veri merkezlerinde şifreleyerek yedekliyoruz.  Böylece olası veri kayıplarınızı minimuma indiriyoruz.
 • YÜKSEK GÜVENLİK: Websiteniz sunucularımıza özel güvenlik duvarlarının arkasında barınmaktadır. Bu sayede BRUTEFORCE ve DDOS saldırılarından korunabilmektesiniz. CageFS ve Mod_security sayesinde ise yazılımsal saldırılardan uzak, güvenli bir websiteniz olmaktadır.
 • UZMAN TEKNİK ANALİZ: Sunucularımızda oluşabilecek hatalara karşı bünyemizde bulunan teknik analistler 7/24 sunucuları gözetleyerek sorunlarla karşılaşmadan önce önlemler almaktadır.
 • YÜKSEK PERFORMANS: Sunucu kaynakları her web sitesi için özel ayrılmıştır. Böylece size ayrılan işlemci ve ram gücünü tamamen kullanabilmektesiniz.
 • HIZLI VERİ AKTARIMI: 1 Gbps Network veri aktarım hızı ve SSD sürücülerimiz ile verilerinizi aktarmak ışık hızında.

10 GB EPOSTA HESABI

Bir çok firmadan alacağınız web tasarım hizmetindeki en önemli ve en rahatsız edici sorun eposta hesabınızın sınırlı ve küçük bir alana sahip olmasıdır. Her gün gelen kutunuzu arşivlemek veya silmek zorunda kalırsınız. Üstelik büyük boyutlu dosya göndermenize de izin vermez. Yandex Kurumsal Eposta hesabı entegrasyonu ile hem 2 GB büyüklüğüne kadar dosya gönderebileceksiniz hem de 10 GB gibi kocaman bir alana sahip eposta hesaplarınız olacak.

E-POSTA İMZASI

Her firmanın aksine bazı hizmetlerin eksik kalmaması gerektiğine inanıyor ve müşterinin bir bedel söz konusu olduğunda kararsız kaldığı hizmetleri ücretsiz vererek eksiksik bir başlangıç yapmasını sağlamayı hedefliyoruz. Bu nedenle güzel ve kullanışlı bir eposta hesabına ek olarak logonuzu ve iletişim bilgilerinizi kullanarak eposta imzası tasarlayarak kullanımınıza sunuyoruz.

MOBİL UYUMLU WEB TASARIM

Türkiye’de mobil internet kullanıcı sayısı 40.3 milyona ulaştı. Sunduğumuz her türlü bilgisayar, tablet ve cep telefonuna otomatik uyum özelliği sayesinde müşterileriniz her türlü cihazda sitenizi en ideal şekilde kullanabilecek. Üstelik Google’ın mobil uyumluluk testinden geçeceğini de garanti ediyoruz.

Zengin Media İçerikleri İçin Destek

Yaptığımız web siteleri geniş kapsamda dosya türlerini desteklemektedir. İçerik yöneticileri resim, video, ses dosyası, pdf, excel dosyası, word dosyası, indirilebilir zip vb. dosyaları siteye yükleyebilir ve gömülü bir şekilde görünmesini sağlayabilir. Video dosyalarını hem site içerisine yükleyebilir hem de Youtube, Vimeo gibi ünlü video sitelerinden siteye video gömebilir. Bu yetenekler sayesinde aşağıdaki sayfa türlerini rahatlıkla oluşturabilirsiniz:

 • Resim Galerisi
 • Ses Dosyası Galerisi
 • Video Galeri
 • Slaytlar
 • PDF Kataloglar

İletişim/Fiyat Teklifi/Keşif vb. Formlar

İşiniz için gerekli tüm formları (iletişim formu, fiyat teklifi formu, rezervasyon formu, ücretsiz keşif formu, iş başvuru formu) sitenize entegre ederek size eposta olarak gelmesini sağlıyoruz. Siteniz üzerinden aldığınız geri dönüşüm hem artacak hem de müşteri datanızı sağlıklı bir şekilde tutup takip edebileceksiniz.

Google Haritalı İletişim Sayfası

Müşterileriniz akıllı telefonların da yaygınlaşmasıyla Google Haritalar’ı daha sık kullanıyor. Siteniz üzerinden adresini görmek yerine harita üzerinden direk yol tarifi alarak işletmenize daha kolay ulaşacak. Üstelik ücretsiz olarak sunduğumuz Google My Bussiness başvurusu ile de işletmeniz onaylandıktan sonra yerel olarak o bölgedeki harita aramalarında çıkacaksınız ve daha fazla müşteriye ulaşabileceksiniz.

Sosyal Medya Tasarımı ve Entegrasyonu

Artık günümüzde herkesin bir Facebook, Twitter veya Instagram hesabı olduğunu düşünürsek, işletmeler için Sosyal Medya hesabının olmamasının doğru olmadığını düşünüyor ve başlangıç aşamasında destek vermek için kapak ve profil fotoğraflarını ücretsiz tasarlıyoruz. Sayfalarınız yoksa açılmasına yardım ediyor ve sitenize entegre ederek gelen ziyaretçilerinizin rahatça ulaşabilmesini sağlıyoruz.

Site İçi SEO Optimizasyonu

Web siteleri için hala en önemli ziyaretçi kaynağı Google’dır. Google iki türlü şekilde ziyaretçileri sitenize ulaştırır. Biri ücretli reklam yani Adwords hizmeti, diğeri ise organik arama sonuçları. Organik arama sonuçlarında ilk sıralar önemlidir. Google’da ilk sıralara potansiyel ziyaretçinin yaptığı aramaya en uygun siteleri çıkartır. Ancak ilk aşama sitenizi Google’ın yazılımlarının doğru anlamasıdır. Teslim ederken yapacağımız Site İçi SEO Optimizasyonu ile Google’ın sizin ne iş yaptığınızı anlayacağından emin olacaksınız. Üstelik bunu analiz araçlarından alacağımız skorlarla garanti ediyoruz.

Performans Optimizasyonu

Google açısından siteyi anlamak ne kadar önemliyse sitenin açılış hızı da gönderdiği ziyaretçileri düşündüğünden o kadar önemlidir. Sitenizin açılış hızı ne kadar iyiyse hem Google’daki sıralamanız olumlu etkilenecek hem de ziyaretçi kaybetmekten kurtulacaksınız. Kim 40 saatte açılan web sitesini beklemek ister ki. Bu nedenle yayına alırken analiz araçlarının yardımıyla hem kendi hatalarımızı hem de içeriksel hataları tespit edip optimize ediyoruz ve optimum açılış süresine getirip o şekilde yayına alıyoruz.

Google Analytics Entegrasyonu

Güzel bir web siteniz oluştu. Reklam, SEO, Sosyal Medya yönetimi, yeni ziyaretçi çekmek için ne kadar çok çaba harcayabiliyorsanız harcıyorsunuz. Ancak sarfettiğiniz çabanın sonuç verip vermediğini görmek istiyorsunuz. İste bu nokta Google Analytics’in ziyaretçi raporları size doğru bilgiler verecek ve gelecek stratejilerinizi belirleyecek. Dünyanın en çok kullanılan aracını sitenize entegre ediyoruz.

Karşıyaka’da Size Yakın, Güvenilir ve İşinde Profesyonel Bir Ekip mi Arıyorsunuz?

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sizi Karşıyaka’daki ofisimize çay içmeye bekleriz.