Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik Politikası

İşbu web sitesi ve www.bulrogwebtasarim.com alan adı içeriği (“Web Sitesi“), Bulrog Web Tasarım Hizmetleri’ne (“Bulrog“) ait fikri mülkiyet hakları olup Bulrog’un önceden yazılı izni olmadan kısmi veya bütün olarak çoğaltılamaz, tercüme edilemez, dağıtılamaz, uyarlanamaz, aktarılamaz veya saklanamaz. Bulrog’un önceden yazılı izni olmadan web sitesindeki içeriğin kullanılması kesin olarak yasaklanmıştır.

Web Sitesinde bulunan logolar, markalar ve amblemler, Bulrog’a veya ilgili sahiplerine aittir.

İşbu Web Sitesinin içeriği, “olduğu gibi” sunulmaktadır. Web Sitesi veya Web Sitesinde bağlantısı verilen herhangi bir web sitesinin içeriğinin kullanımından doğan doğrudan veya dolaylı zararlardan, Bulrog hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İşbu gizlilik bildirimi, gizliliğe ilişkin uygulamalarımız konusunda ve bize verdiğiniz kişisel bilgilerin nasıl kullanıldığı ve korunduğu hakkında sizi bilgilendirmektedir.

Web Sitesi, kullanıcı deneyimini ve performansı artırmak için “çerezler” (cookies) ve benzeri araçlar kullanabilir.

Bu gizlilik bildirimi, Web Sitesine ilişkindir. Sizden toplanan bilgiler, başka bir üçüncü tarafa satılmayacak veya kiralanmayacaktır. Bulrog, size ait kişisel bilgileri, kendi iştirakları, üçüncü taraf acenteleri veya taşeronları ile paylaşma hakkını saklı tutar.

Üçüncü taraf acenteleri ve taşeronlar, size ait gizli mahiyetteki kişisel bilgileri gizlilik ilkesi çerçevesinde saklamayı taahhüt etmek zorunda olup bu bilgileri Bulrog için gerçekleştirmekte oldukları hizmetler dışındaki amaçlar için kullanamazlar.

Kişisel bilgileriniz, mahkeme emirlerine cevap verilmesi vb. de dahil olmak üzere hukuki işlemler için kullanılabilir.

Kişisel bilgilerinize izinsiz erişimi ve bilgilerin ifşa edilmesini engellemek ve verilerin doğru şekilde saklanarak uygun biçimde kullanılmasını sağlamak için Bulrog, tüm makul güvenlik önlemlerini alır.

Bulrog, bu gizlilik bildirimi üzerinde zaman zaman ve önceden size bildirim yapmadan güncelleme yapabilir ve değişiklikler, yayına girdiği anda geçerli olur.

Kredi Kartı Güvenliği 

Şirketimiz, alışveriş sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır.
Kredi kartı bilgileriniz hiç bir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitemizden bağımsız olarak Rapid tarafından 128bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi kesinlikle tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların her hangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği şirketimiz tarafından Kredi Kartları Sahtekarlığı’na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitemizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.

Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan, açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği internet alışveriş siteleri günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenilirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

Not : İnternet alışveriş sitelerinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edilmesini tavsiye ediyoruz. Alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit edin. Bir alış veriş mağazası olarak bizim mesai saatlerimiz 7/24. Kargo’ya ürün teslim etme saatleri Haftaiçi 17:00 Cumartesi 12:00

E-Posta Güvenliği 

Sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, her hangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiç bir koşulda garanti edemez.

Kayıt Dosyaları

Birçok standard web sunucusunda olduğu gibi bulrogwebtasarim.com’da istatistiksel amaçlı log dosyaları kaydı tutmaktadır. Bu dosyalar; ip adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi standard bilgileri içermektedir. Log dosyaları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir.Ip adresiniz ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir.

Reklamlar

Sitemizde kesinlikle dışarıdan reklam alınmamaktadır. bulrogwebtasarim.com ailesi olarak dış etkenlere mağruz kalmamayı ve müşterilerimizin keyifli alışveriş yapmaları ilke edinilmiştir.

Yasal Uyarı

Bu yayın bulrogwebtasarim.com tarafından hazırlanmış olup, içinde yer alan bilgiler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan temin edilmiştir. Bununla beraber gerek bu yayındaki gerekse bu yayında kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bu yayındaki bilgilerin kullanılması sonucunda kullanıcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı bulrogwebtasarim.com sorumlu tutulamaz.