Hatasız Kodlama

Sitem zaten çalışıyor. Ben hiçbir hatayla karşılaşmadım.

Web sitenize giriş çıkışınızda, sayfalar arası geçişlerinizde bir hata görmemeniz, web sitenizin gerçekten hatasız kodlandığı anlamına gelmez. Google gibi arama motorları, sizin göremediğiniz, arkada yatan bu hataları tek tek eliyle koymuş gibi bulur ve sitenizin puanını düşürür. Bu nedenle de arama motorlarında arandığınızda bulunamama gibi sorunlar yaşarsınız. Hatta hatalı yapılan kodlama, web sitenizin güvenliğini dahi tehlikeye düşürebilir. Özellikle e-ticaret yapan siteler için bunun önemi kelimelerle anlatılamayacak kadar büyüktür. Profesyonel web tasarım firmaları, bu detayları göz ardı etmemelidir.

Sitemde hatalı bir şey olup olmadığını gözümle göremiyorsam nasıl öğreneceğim?

Sizin için yaptığımız siteleri, bağımsız firmaların denetimlerine tabi tutuyoruz ve bu firmaların raporlarını doğrudan sizinle paylaşıyoruz. Bu raporlar doğrultusunda sitenizin kalitesini lafa bakarak değil, somut sonuçlarla görebiliyorsunuz.

Eğer web sitenizde herhangi bir sorun veya eksiklik olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız ücretsiz web sitesi analizi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.