Yandex Mail Altyapısı

Ben başka bir mail hesabı kullanıyorum. Mail adresimi değiştirmek zorunda mıyım?

Bu bir zorunluluk değil. Ama sizce mail adresinizin “ahmet1973_aa@hotmail.com” olması mı daha profesyonel gözüküyor yoksa “info@ahmet.com” olması mı? Müşterinizin gözünde profesyonel kimliğinizi korumanız için en önemli detaylardan biri olan mail adresinizi de web sitenize uyumlu olarak kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Yeni mailimi öğrenmek ve alışmak zor olacak.

Kullanıcıların en çok şikayetçi olduğu şey, yeni bir mail hizmetine alışmaktır. Ancak biz, kullanımı en kolay mail sağlayıcılarından Yandex Mail’i tercih ettik ve 5 dakikadan daha kısa bir süre içinde alışacağınızı iddia ediyoruz. Yandex Mail altyapısı ile maillerinizi kontrol ederken hem gereksiz kargaşaları görmeyeceksiniz hem de dünyanın en yüksek güvenlikli mail sağlayıcısından hizmet alıyor olacaksınız. Tabii yine belirtmek isteriz ki bu tercih de size bağlı.*

* Yandex Mail, Yandex’in verdiği ücretsiz bir hizmettir. Bulrog Web Tasarım Stüdyosu tarafından verilen hizmet, mail adresinizin bu hizmete uyarlanmasından ibarettir. Bu, Yandex ile ortak yapılan bir girişim değildir.