Sosyal Medya Entegrasyonu

Web sitem olduktan sonra Facebook’ta, Twitter’da sayfa açmam şart mı?

Bugün itibariyle Türkiye’deki Facebook kullanıcısı sayısı 32,5 milyonken Twitter için bu rakam 12 milyona yakındır. Türkiye’de en sık ziyaret edilen ilk site Google değil, Facebook’tur. Twitter ise bu listede 6. sıradadır. İnternetteki gelişme, sosyal ağların yükselişi yönünde olduğundan dolayı bu siteleri göz ardı etmeniz, sitenizi ziyaret edebilecek insan sayısını çok düşüreceğiniz anlamına gelecektir. Biz, sosyal ağlara geçişinizdeki tüm aşamalarda size tam destek sunuyoruz.

Özellikle Twitter’a başlamaktan çekiniyorsanız veya Twitter’da istediğiniz hedefe nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız konuyla ilgili bu makalemizi okuyabilir, güncel bilgiler için blog yazılarımızı takip edebilirsiniz.

Facebook hesabım var ama web sitem/işim için nasıl sayfa açacağımı bilmiyorum.

Facebook, Twitter, Google+ gibi sosyal ağlarda yalnızca nasıl sayfa açacağınızı değil, bu sayfaları nasıl yöneteceğinizi de size açıklıyoruz. Sektörünüz ve işiniz için gerekli sosyal medya yönetimini nasıl yapmanız ve nelerden kaçınmanız gerektiği gibi birçok konuda tüyolar veriyor, başarı için izleyeceğiniz yolun basit ve anlaşılır bir haritasını çıkarıyoruz.

Firmanız için sosyal medyada yapabileceklerimizi öğrenmek için hemen bizi arayın.