Bulrog Web Tasarım 3 Yaşında

Yayınlandığı tarih: 13 Şubat 2016 Yazar: Kategori: Genel 0 Yorum

Bulrog Web Tasarım olarak İzmir Web Tasarım sektöründe 3. yaşımızı kutluyoruz. 3 yıl boyunca yüzlerce firmanın kurumsal web sitesini tasarladık, bir çok firma ile kurumsal kimlik çalışması, SEO çalışması, Google Adwords çalışması ve çeşitli farklı web ihtiyaçlarını karşıladık. Bulrog Web Tasarım 3 yaşında!

Web Tasarım sektörüne başarıyla hizmet edip bu sektörü daha kalıcı ve daha iyi bir hale getirmeyi kendimize ilke edinmiştik. Bunu gerçekleştirmenin gururu ile bu günlere kadar geldik ve sürdürmeye devam ediyoruz. Sürekli gelişen bir sektörde olduğumuzun bilinciyle bizde sürekli gelişmeye, öğrenmeye ve öğrendiklerimizi en iyi şekilde başta İzmir’de Web Tasarım ihtiyacı olanların yararına kullanmaya çalıştık.

Geride kalan 3 yılda yüzlerce kurumsal Web sitesi, e-ticaret sitesi, rent a car sistemleri ve bir çok değişik proje tasarladık. İzmir başta olmak üzere, İstanbul, Ankara, Aydın, Muğla, Antalya, Gaziantep, Tekirdağ gibi ülkemizin önemli şehirlerine hizmet vermenin yanı sıra, Kıbrıs, Rusya, Fransa, İsviçre, İngiltere gibi önemli ülkelerde hizmet verdik ve yeni iş ortaklarıyla hizmetimizi sürekli kılmaya gayret gösterdik.

Yüzlerce firma ve binlerce yeni insanla tanıştık, onların isteklerini dinledik ve her seferinde yeni isteklerle karşılaştık. Bildiğimiz ve bilmediğimiz bir çok soru soruldu. Bildiğimiz soruları müşterilerimizin en iyi anlayacağı şekilde onlara iletmeye çalıştık. Bilmediğimiz soruların cevaplarını ise araştırıp önce biz öğrendik, daha sonra müşterilerimize ilettik. Gururla söylüyoruz ki bugüne kadar ne bir müşterimizin isteğini geri çevirdik ne de sorulan bir soruyu cevapsız bıraktık. 3 yıl boyunca bizimle çalışan firmalar verdiğimiz hizmete karşılık bizden vazgeçmeyerek bize en büyük hediyeyi verdiler.

Bulrog Web Tasarım olarak eğitimimiz hiç bir zaman bitmeyecek, sürekli öğrenmeye devam edip bizimle beraber bu yolda yürüyen firmalara bildiklerimizi aktarıp bizimle beraber yukarılara çıkması için çalışmaya devam edeceğiz.

Siz de bize güvenen firmalar arasında yer almak ve beraber büyümek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.