Kazandıran Rent A Car Sistemi

Yayınlandığı tarih: 19 Mart 2015 Yazar: Kategori: Genel 0 Yorum

İzmir gibi yerli ve yabancı turistin çok olduğu bir semtte rent a car firmanız varsa mutlaka İnternet üzerinden rezervasyon alabileceğiniz bir sisteminiz olmalıdır. Eğer böyle bir sisteminiz yoksa Bulrog rent a car paketi ile sizi bu sıkıntıdan kurtarabiliriz.

Şayet böyle bir sisteminiz varsa, sisteminizde aşağıdaki özelliklerin mutlaka olması gerekmektedir.

Site Üzerinden Ödeme Alma

Kredi kartı veya paypal entegrasyonu ile İnternet siteniz üzerinden anında ödeme alabileceksiniz.

Yabancı Dil Desteği

İzmir gibi yabancı turistin çok olduğu bir semtte olmazsa olmaz özelliklerden biridir. Belki yerli turist cadde cadde rent a car firması arayıp sizin firmanıza denk gelebilir ancak yabancı turistin sizi bulabileceği tek nokta emin olun İnternet sitenizdir. Bulrog araç kiralama sisteminde İngilizce, Fransızca, Almanca ve Rusça dil desteği mevcuttur.

Mobil Uyum

Belkide en önemli özelliklerden biri. Unutmayın tatile gelmiş bir insan bilgisayar başına pek oturmaz, ya telefonundan ya da tabletlerinden İnternet’te araştırma yapar yani sisteminizin mobil cihazlara uygun olması şarttır. Bulrog oto kiralama sistemi mobil uyum konusunda İzmir Web tasarım sektöründe bir numaradır, sadece mobil uyumla kalmıyor turistler cep telefonlarından anında ödeme ve rezervasyonda yaptırabiliyor.

Fiyat Yönetimi

Sisteminizde fiyat değişikliklerini veya kampanyalı fiyat uygulamalarını bir tık hızıyla yapmanız sizin faydanıza olacaktır. Bu sayede üşenmeden fiyatlarda oynama yapabilirsiniz. Bulrog araç kiralama sisteminde istediğiniz her saniye fiyatları sadece bir tıkla değiştirebilirsiniz.

Ziyaretçi Takibi

Sisteminizi ziyaret edenlerden haberiniz var mı? Yani günde kaç kişi girmiş hangi sayfaya girmiş, hangi arabayı ziyaret etmiş? Bulrog rent a car sistemi ile sitenize giren bütün ziyaretçilerden haberiniz olur ve hangi araçların daha fazla ilgi gördüğünü anlayabilirsiniz.

İzmir Web Tasarım

Bulrog rent a car sistemimizi Fethiye ve Kuşadası’nda bir çok firma kullanmaktadır. İzmir’de bu sektöre yeni girdiğimiz için İzmir içerisinde bulunan rent a car firmalarına ise özel indirimlerimiz mevcuttur.

Bulrog oto kiralama sistemi ile İnternet’ten rezervasyon almak ve kazancınızı artırmak istemez misiniz? Bunu başarmak gerçekten çok kolay. Bu sezon rakiplerinizi arkanızda bırakın ve kazancınızı 2-3 katına çıkartın. Bu sistemi kurmak sadece 1 günümüzü alacak sonra gelsin müşteriler 🙂 Bir telefon uzağınızdayız, kazanmak için arayın.

Rent a car sisteminin özelliklerini daha detaylı incelemek için tıklayın.