En İyi Web Tasarım Ajansı Yerel (Yakın) Olan Mıdır?

Yayınlandığı tarih: 6 Mart 2018 Yazar: Kategori: Genel 0 Yorum

Çoğu şirket şehir dışından bir web tasarım ajansı ile çalışma konusunda çekimserdir.  Bunun nedeni, şehir dışında olan web tasarım firmalarının erişimden, gözden ve gönülden uzak olma ihtimalleridir.

Diğer taraftan, bazı firmalar yerel web tasarım firmalarıyla çeşitli sebeplerden dolayı çalışmazlar. Bulunulan bölgede seçenekler kısıtlı olabilir ve en iyi web tasarım ajansı şehir dışında olabilir. Bir şirket sahibi elindeki seçeneklerle ne yapmalıdır?

Dikkatli bir şekilde mülakat yapmalıdır

Web tasarım firmasına, müşteri firmanın yerine bakmaksızın bir web tasarım projesinin başarı ile sonuçlanması için hangi adımları izlediklerini sorun. Cevapları, sizin karar vermenizi ve doğruyu bulmanızı kolaylaştıracaktır.

Keşif Süreci: Web tasarım ajansı, şirketinizi, işinizi ve sektörünüzü tanımak için ne kadar süre ayırmaktadır?

Detaylı Program: Web tasarım ajansı, önemli tarihleri adım adım gösteren bir zaman çizelgesi ortaya koyar.

İletişim: Web tasarım ajansı iletişim kurmak için hangi araçları kullanacaktır? Tüm diyalogları takip etmek için çok sayıda yazılım seçeneği vardır.

Süreç Raporları: Web tasarım ajansınız ne sıklıkla sizi arayacak?

Bu kilit faktörlerden herhangi biri ile ilgili endişeniz varsa, iç sesinizi dinleyin ve aramaya devam edin.

Yeteneğe Erişim

Büyük şehirlerde yeteneğe erişim her zaman daha kolay olmaktadır. Bölgedeki sanat ve teknik okulları nedeniyle, bir şirket sanat yönetmenleri, web tasarımcılar ve web geliştiricilerle sektöründe rahatlıkla çalışabilmektedir.

Kendinizi yerelde var olan yeteneklerle sınırlamayın. En iyi ekibe, fikirlere, bilgi, beceri ve eğiteme sahip bir tasarım firmasını fiziksel yerine bakmadan seçebilme özgürlüğünü değerlendirin.

En İyi Web Tasarım Ajansı İzmir

En İyi Web Tasarım Ajansı

İletişim Anahtardır

Sözleşme imzalandıktan sonra sessizliğe bürünen bir web tasarım firması ile çalışmayın. 2, 3 hafta oldu ama hiç bir şey duymadık şikayeti oldukça yaygındır. Bundan kaçınmak için, ölçeğe, süreç toplantılarının sıklığına bakmaksızın her müşteriye bir proje yöneticisi atanmalıdır.

Bazı müşteriler haftalık toplantılara ihtiyaç duyarlar bazıları için ise 2 haftada bir yapılan toplantılar yeterlidir. Her iki durumda da, süreci sağlıklı götürecek bir proje yöneticisi atanmalıdır.

Düzenli toplantılarla birlikte yukarda bahsedilen detaylı zaman çizelgesi, projeyle sağlıklı bir bağlantıyı sürdürebilmek için oldukça önemlidir.

Devam Eden Hizmetler

Bir müşteri ile olan ilişkilerini sürekli geliştirmek ve güçlendirmek, bir web tasarım ajansı için oldukça önemlidir. Web sitesi yayına alındıktan sonra da ihtiyaç duyulan bakım ve sunucu hizmetleri vardır. Ayrıca, yeni web sitesinin pazarlanması ve satın alanların karakteri ile bağ kurmak, web sitesi projesinden sonra yıllarca devam edebilir. Seçtiğiniz ajansla uzun süreli ilişki kurabilmenin mümkün olup olmadığını anlamaya çalışın. Fiziksel yerine bakmaksızın bir web tasarım projesinin başarılı olmasını garanti altına almanın yolları vardır. Ne yaptığını bilen, nitelikli ve sistematik çalışan bir web tasarım ajansı seçmek de bu yollardan birisidir.

Bulrog web tasarım ajansı sizin tüm ihtiyaçlarınızı anlar, iyi ilişkiler ile yapılan işi güçlendirir.