Mobil Dünyada Mobil Uyumu Yakalayın…

Yayınlandığı tarih: 18 Mayıs 2015 Yazar: Kategori: Genel 0 Yorum

Akıllı telefonların ve tabletlerin kullanımı son yıllarda çok büyük artış gösterdi, tabii buda çeşitli araçların mobil uyumlu hale gelmesini sağladı. Firmaların hizmetlerini insanlara iyi tanıtabilmek ve rakiplerini geride bırakabilmek için hayati önem taşıyan İnternet sitelerini, mobil uyumlu Web sitesi haline getirmeleri de zorunluluk haline geldi.

Mobil Uyumlu Web Sitesi Tasarımı

Mobil uyumlu Web sitesi tüm akıllı telefonlar da ve tabletler de sorunsuz bir şekilde çalışabildiği için insanlar tarafından daha çok tercih ediliyor ve daha basit bir şekilde kullanılıyor. Mobil uyumlu Web sitesi sizin için 7/24 çalışan bir satış elemanıdır. Buda erişilebilirliği iki hatta üç katına çıkartıp müşteri kitlenizi ve kazancınızı artırmanızı sağlıyor.

Günümüzde İnternet kullanımı mobil ortama taşındı. Son olarak Google’da mobil uyumlu Web sitelerine kendi arama motorunda daha üst sıralarda yer vereceğini açıkladı. Tabii İnternet sitelerine en büyük trafiği sağlayan araç Google olduğu için onun kurallarına uyan bir Web sitesi oluşturmakta şart oldu.

Google’ın şartları çok basit;

özgün içerik
haftada 1 veya 2 paylaşım (blog yazısı vb.)
ve son olarak mobil uyum.

Bu şartlar size zor gelebilir ancak bizim için çok basit. Google’a ve akıllı telefonlara uyumlu İnternet siteleri tasarlıyoruz. Size bizimle iletişime geçebilir ve mobil uyumlu bir Web sitesi ile İnternet üzerinden müşterilerinizi artırabilirsiniz. Bir telefon uzağınızdayız 😉

Aşağıdaki videodan mobil uyumlu Web sitemizi inceleyebilirsiniz.